Registration

Important

Contacts:
(095)7023034;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Наші партнери

Інтернет-магазин дитячого взуття:

Інтернет-магазин європейских меблів:

Banners


Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Иллюстрация

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для Вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов*ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров*я та успіхів!

ШАНОВНІ КООРДИНАТОРИ ТА УЧАСНИКИ!

Укотре щиро вітаємо всіх плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачів культури цих двох країн – усіх учасників із завершенням Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE-2017»!

Оскільки мова невідлучна від літератури, культури й історії країни, вона є немовбито їхньою скарбівницею, укладачі PUZZLE і цього року вважали за потрібне зосередитися на цих стрижневих царинах. Питання гри осягають досить розлогий перелік тем зі шкільної програми англійської мови / літератури та країнознавства (культури).

Утім слід наголосити на нових типах завдань не тільки заради урізноманітнення гри, а й певного сприяння розвитку мовної та мовленнєвої компетенції учнів. До них належать завдання на розуміння заголовків газетних дописів (як цілком реальних життєвих ситуацій у межах Загальноєвропейских рекомендаціїй з мовної освіти), а також ребуси.

Плекаємо надію, що гра PUZZLE цього року виявилася цікавішою й захопливішою. Далебі, складати головоломку з малесеньких частиночок в одноцілість досить-таки клопітлива й філігранна робота, але варто пам*ятати, що здобуті в такий спосіб знання стануть вірним і незрадливим дороговказом на життєвому шляху з малого малку до старого станку.

Шановні учасники, зичимо вам щастя, подальшого розвою як особистості й успіхів у подальшому опануванні англійської, вашим викладачам і наставникам – натхнення, розквіту й утіхи від професійної діяльності.
ЯК МИ ГРАЛИ!

Учні Бучацької гімназії ім. В.М. Гнатюка взяли участь у Всеукраїнській грі "Puzzle - 2017"!