Registration

Important

Contacts:
(066)4142158;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Banners

ГОЛОВНА


Иллюстрация

Шановні випускники, учні, вчителі та батьки!

Прийміть щирі вітання з днем останнього дзвоника,який ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Сьогодні завершується важливий етап для вчорашніх школярів, і відтепер ви – наша надія на порозі нового, незвіданого, але цікавого і самостійного життя.

Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі. Разом із вами вони ділили ваші переживання і раділи вашим успіхам.

Без сумніву, ваша молода енергія, сміливість і професіоналізм допоможуть вам впоратися з будь-якими завданнями. Нехай мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, спогадом про безтурботне дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений новими мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями.

Щиро бажаємо всім випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.

А нашим юним друзям-школярам бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.


Шановні координатори та учасники!

Завершено VІ Всеукраїнську гру з англійської мови «Puzzle»! Результати гри, призи, дипломи та сертифікати надіслано координаторам на адресу навчальних закладів!

ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ ТА ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ГРИ!

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю та запрошуємо Вас прийняти участь у грі «Puzzle - 2017»!

З повагою Оргкомітет Гри "PUZZLE"