Registration

Important

Contacts:
(099)0915067;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Banners

ГОЛОВНА

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки !

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень.

Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для Вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.

Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками.

Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Бажаємо Вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання!

Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!!


Також повідомляємо, що Оргкомітет врахував відповіді всіх учасників без вийнятку та жоден навчальний заклад не був дискваліфікований!

Загальні результати проведеної гри «Puzzle-2014»в розділі Questions and results!

Дипломи, призи переможців та сертифікати учасників Всеукраїнської Гри з англійської мови «Puzzle-2014», координатори зможуть отримати у районних (міських) відділах (управліннях) освіти після 20 травня 2014 року!

Реєстрація на V Всеукраїнську Гру з англійської мови «Puzzle-2015», буде відкрито в період з 1 вересня по 20 грудня 2014 року. Яка відбудеться 16-20 лютого 2015 року .

Реєстрація учасників здійснюється координатором гри у школі на сайті гри http://puzzle-game.com.ua/ (розділ «Registration»).

Для входу в програму реєстрації введіть пару логін-пароль Вашого навчального закладу. У разі її відсутності Ви можете отримати пару логін-пароль в оргкомітеті гри. Для цього Вам потрібно надіслати запит із зазначенням обов`язково: назви школи, області, району та населеного пункту (індекс, місто, село, селище міського типу та номер телефону координатора) з електронної пошти Вашої установи на електронну пошту оргкомітету гри: orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Інструкцію з користування програмним комплексом «Реєстрація учасників гри» можна скачати в програмі реєстрації.

Реквізити для сплати організаційного внеску: ТВОРЧА ГРУПА «ПАЗЛ» Рахунок № 26006060715923 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 320649, КОД ЄДРПОУ 37355899. Обов’язково необхідно вказати код (логін) навчального закладу.


Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу на те, що Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle» проводиться відповідно до листа – висновку Національного центру «Мала академія наук» Міністерства освіти і науки України від 16.09.2013 року № 172/8/-588 про доцільність використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів інтелектуальної гри з англійської мови «Puzzle».