Registration

Important

Contacts:
(066)4142158;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Banners

ГОЛОВНА


Шановні учні, вчителі та батьки!

Щиро вітаємо Вас з Днем незалежності України!

Иллюстрация

Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків. Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого міста та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Віримо – ми її досягнемо!

Шановні співвітчизники! Бажаємо Вам здоров’я, щастя, успіхів у всіх Ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

З великим святом Вас!


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у VII Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE»!

У 2016/2017 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 20-24 лютого 2017 року. Участь у ній добровільна та платна — 15,00 грн. за одного учасника. На витрати щодо організації та проведення Гри (відправлення заявки на участь, результатів Гри, оплата послуг Інтернету, телефонних розмов тощо) навчальний заклад залишає по 1 гривні з кожного учасника.

Учасниками Гри можуть бути учні 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності. Усі координатори та учасники Гри одержать сертифікати, переможці — дипломи та подарунки.

Зміст Гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.

Реєстрація участі у Грі «PUZZLE» розпочинається з 01 вересня 2016 року і здійснюється координатором Гри у школі (розділ «Registration»)!

Для того, щоб увійти в програму реєстрації, Ви маєте отримати (за відсутності) пару логін-пароль в оргкомітеті Гри. Для цього Вам необхідно надіслати запит із зазначенням назви школи, області, району та населеного пункту (місто, селище міського типу, село), поштового індексу та контактного номеру телефону з електронної пошти Вашої установи (або координатора) на електронну пошту Оргкомітету Гри за адресою: orgcomitet@puzzle-game.com.ua.

Після реєстрації на сайті просимо Вас обов’язково до 23.12.2016 надіслати заповнену заяву та копію документу, що підтверджує оплату організаційного внеску, на адресу Оргкомітету Гри: вул. Дегтярівська, б.39, оф. 23а, м. Київ, 03113.

Реквізити для сплати добровільного організаційного внеску: ТВОРЧА ГРУПА «ПАЗЛ», рахунок № 26006060715923 в ПАТ КБ Приватбанк (м. Київ), МФО 320649, КОД ЄДРПОУ 37355899. Обов’язково необхідно вказати логін навчального закладу.