Registration

Important

Contacts:
(099)0915067;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Banners

ГОЛОВНА

ЛЮБІ ШКОЛЯРІ!

Прислухайтесь… за тими от дверима вас чекає школа, а в ній - велика країна знань. Хтось цього року стане лише першовідкривачем, а для когось – це ще один рік продовження пошуків і відкриттів. Є ще й ті з вас, хто вже встиг накопичити великий досвід, знання, вміння, і зробить сьогодні останній першовересневий крок у клас…

Всім вам і кожному ми бажаємо завжди йти тільки уперед: до перемог, до визнання, до світоча своїх мрій! Будьте уважними учнями, щирими друзями та гідними людьми!

Ми (оргкомітет Гри «PUZZLE», вчителі, уся школа та країна знань) обіцяємо завжди викликати у вас цікавість, підтримувати вас у хвилини невпевненості та допомагати вам підійматися до кожної вашої мети! Яскравої та успішної вам подорожі!

З першим вересня!Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у шостій Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE».

У 2015/2016 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 15-19 лютого. Участь у ній платна — 15,00 грн. за одного учасника. На витрати по організації та проведенню Гри (відправлення заявки на участь, результатів Гри, оплата послуг Інтернету, телефонних розмов тощо) навчальний заклад залишає по 1 гривні з кожного учасника.

Учасниками Гри можуть бути учні 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності. Усі координатори та учасники Гри одержать сертифікати, переможці — дипломи та подарунки. Зміст Гри складають завдання з англійської мови, літератури та країнознавства (культури), які потребують певної ерудиції, кмітливості, уважності, зосередження й, безумовно, почуття гумору.

Реєстрація участі у Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE» розпочинається з 01 вересня 2015 року і здійснюється координатором Гри у школі на сайті http://puzzle-game.com.ua/ (розділ «Registration»). Для того, щоб увійти в програму реєстрації, Ви маєте отримати (за відсутності) пару логін-пароль в оргкомітеті Гри. Для цього Вам необхідно надіслати запит із зазначенням назви школи, області, району та населеного пункту (місто, селище міського типу, село), поштового індексу та контактного номеру телефону з електронної пошти Вашої установи (або координатора) на електронну пошту Оргкомітету Гри за адресою: orgcomitet@puzzle-game.com.ua.

Після реєстрації на сайті просимо Вас обов’язково до 23.12.2015 надіслати заповнену заяву та копію документу, що підтверджує оплату організаційного внеску на адресу Оргкомітету: вул. Дегтярівська, б.39, оф. 23а, м. Київ, 03113.

Реквізити для сплати організаційного внеску: ТВОРЧА ГРУПА «ПАЗЛ», рахунок № 26006060715923 в ПАТ КБ Приватбанк (м. Київ), МФО 320649, КОД ЄДРПОУ 37355899. Обов’язково необхідно вказати логін навчального закладу.