Registration

Important

Contacts:
(099)0915067;
(096)7193095;
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua

Banners

ГОЛОВНА

Шановні координатори, батьки та учні!

Щиро вітаємо всіх плекальників англійської мови, шанувальників історії та літератури Англії й Америки, а також поціновувачів культури цих двох країн – усіх учасників із завершенням Усеукраїнської гри з англійської мови PUZZLE-2015! Складаємо подяку всім, хто взяв активну участь у підготуванні та долучився до її проведення.

Оскільки мова невідлучна від літератури, культури й історії країни, вона є немовбито їхньою скарбівницею, укладачі PUZZLE і цього року вважали за потрібне зосередитися на цих стрижневих царинах. Питання гри осягають досить розлогий перелік тем зі шкільної програми англійської мови / літератури та країнознавства (культури).

Автори й цього року намагалися укладати завдання таким чином, аби вони не вимагали понадпрограмних знань, тому наріжним каменем став також принцип урізноманітнення рівнів складності, як-от: від легкого (завдання, оцінювані в 14 бал – 1-point tasks), середнього (у 3 бали – 3-point tasks) і до доволі складного (у 5 балів – 5-point tasks). Загалом, кількість завдань у 3-4 класах становила 20 (11 завдань на 1 бал, 6 – на 3 і 3 – на 5 балів), у 5-6 – 30 (15 завдань на 1 бал, 10 – на 3 бали, 5 – на 5 балів), у 7-9 – 30 (15 завдань на 1 бал, 10 – на 3 бали, 5 – на 5 балів)і 10-11 – 30 (15 завдань на 1 бал, 10 – на 3 бали, 5 – на 5 балів).

Утім слід наголосити на нових типах завдань не тільки заради урізноманітнення гри, а й певного сприяння розвитку мовної та мовленнєвої компетенції учнів. До них належать завдання на розуміння заголовків газетних дописів, вивісок (як цілком реальних життєвих ситуацій у межах Загальноєвропейских рекомендаціїй з мовної освіти), а також ребуси й асоціограми (mind maps) зі стрижневим повторюваним словом, що не позначено жодним чином, інакше це було би прямою підказкою до відповіді. Ключем до такого завдання є уважний і зосереджений пошук і, звісно, фонові знання.

На виконання завдання відведено 1 годину. До кожного завдання запропоновано 4 варіанти відповідей, і то правильний варіант потрібно позначити на спеціальному бланку. Після оброблення результатів кожна школа разом із цим бюлетенем отримала відомість з результатами своїх учасників та місцем кожного в загальноукраїнському й регіональному списках, а всі учасники гри – персональні сертифікати. Переможців нагороджено дипломами та призами.

Плекаємо надію, що гра PUZZLE цього року виявилася цікавішою й захопливішою. Далебі, складати головоломку з малесеньких частиночок в одноцілість досить-таки клопітлива й філігранна робота, але варто пам’ятати, що здобуті в такий спосіб знання стануть вірним і незрадливим дороговказом на життєвому шляху з малого малку до старого станку.

Усі охочі можуть отримати докладну інформацію про гру PUZZLE на наступний рік на сайті гри.

Шановні учасники, зичимо вам щастя, подальшого розвою як особистості й успіхів у подальшому опануванні англійської, вашим викладачам і наставникам – натхнення, розквіту й утіхи від професійної діяльності.

З повагою, колектив.