Registration

Important

Contacts:
(095)7023034;
(096)7193095 (+Viber);
E-mail:
orgcomitet@puzzle-game.com.ua
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
Творча група "ПАЗЛ"
а/с 43
м. Київ, 03113
РЕКВІЗИТИ
для сплати добровільного оргвнеску:
рах. № UA9432064900000 26006060715923
(АТ КБ "Приватбанк")
МФО 320649
ЄДРПОУ/ДРФО 37355899

Наші партнери

Інтернет-магазин дитячого взуття:

Інтернет-магазин європейских меблів:

Banners

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склала в країні, МОЗ України закликає серйозно ставитися до карантинних заходів у ваших населених пунктах!

Станьте прикладом для рідних під час спалаху короновірусної інфекції, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними! Залишайтеся вдома та будьте здорові!

Наразі Оргкомітет працює за наступними етапами:

1. Перевірка робіт учасників «PUZZLE-2020» - виконано.

2. Опрацювання результатів та викладення узагальненої інформації по регіонах (областях) та навчальних закладах в розділі «Questions and results» - виконано.

3. Виготовлення дипломів, сертифікатів та призів - виконано.

4. Складання протоколів за результатами - виконано.

Протоколи результатів (з прізвищами та іменами) координатори отримають разом з дипломами, сертифікатами та призами!

5. Комплектація конвертів з матеріалами (протоколи, дипломи, сертифікати і призи) та їх відправка до навчальних закладів – відбудеться після закінчення (послаблення) карантинних заходів.

Оскільки на конвертах вказується адреса навчального закладу, то відправка матеріалів буде здійснюватися після відновлення робочого процесу та доступу координаторів до навчальних закладів для отримання матеріалів.

Після відправки конвертів, кожному поштовому відправленню присвоюється номер (ідентифікатор), який зазначається по кожній області та кожному навчальному закладу! Інформацію про номери відправлень буде викладено нижче на цій сторінці сайту!

Використовуючи такий номер (ідентифікатор), Ви можете дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення у будь-який зручний для Вас час на сайті Укрпошти!

СЛІДКУЙТЕ ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ!