Registration

Important

Contacts:
(097)1732332
E-mail:
[email protected]
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ:
Творча група "ПАЗЛ"
а/с 43
м. Київ, 03113

Наші Партнери

.


Шановні колеги!

З метою сприяння виконання Заходів, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 № 199-р «План заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року», та активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови, літератури, історії, запрошуємо Вас і учнів Вашого навчального закладу взяти участь у Х Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2020»

У 2019/2020 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 17-21 лютого 2020 року. Координатори самостійно обирають день проведення у цьому періоді.

Участь у Грі добровільна та платна! Організаційний внесок становить 22,00 грн. за одного учасника, з них: 20,00 грн. координатор перераховує Огркомітету, а на витрати щодо організації та проведення Гри (відправлення результатів Гри, оплата послуг Інтернету, телефонних розмов тощо) навчальний заклад залишає по 2 гривні з кожного учасника.

Безкоштовно приймають участь сироти, напівсироти та діти, позбавлені батьківського піклування (в цілому не більше 20% від загальної кількості учасників із закладу)! Статус таких учасників підтверджується адміністрацією на бланку навчального закладу (надсилається разом із відповіддями)!

Реквізити для сплати добровільного організаційного внеску:

Обов’язково при оплаті (в призначенні платежу) необхідно вказати логін (код) навчального закладу!

Реєстрація участі у Грі «PUZZLE-2020» проводиться до 31 грудня 2019 року і здійснюється координатором Гри у навчальному закладі (натиснути кнопку "Registration» - ввести логін та пароль - перейти на "Сторінка координатора»)!

Інструкція з користування програмним комплексом «Реєстрація учасників гри»

Для того, щоб увійти в програму реєстрації, координатори навчальних закладів, що вже приймали участь, використовують логін (код) та пароль, які отримали в попередні роки (логін (код) та пароль є незмінними).

Координатори навчальних закладів, що вперше виявили бажання прийняти участь у Грі, повинні отримати логін (код) та пароль в Оргкомітеті Гри. Для цього координатору необхідно надіслати Запит (завантажити бланк Запиту) з електронної пошти Вашої установи (або координатора) на електронну пошту Оргкомітету Гри за адресою: [email protected].

Бланк Запиту має наступний вигляд:

Бланк запиту

Учасниками Гри можуть бути учні 3–11-х класів навчальних закладів усіх типів та форм власності (в т.ч професійні ліцеї, училища, коледжі тощо). Координатори, які зареєстрували менше 10 учасників, отримають матеріали Гри на електронну пошту, яку вказали при реєстрації навчального закладу!

Усі координатори, адміністратори та учасники Гри одержать сертифікати, переможці — дипломи та подарунки.

Також за найактивнішу участь цінні подарунки отримають:

один навчальний заклад (координатор) по Україні;

один навчальний заклад (координатор) з кожного регіону (області)!

Система оцінювання відповідно до рейтингу балів:

- І, ІІ та ІІІ місця Всеукраїнський рівень - 1%, 2% та 3% відповідно від загальної кількості учасників по Україні (але не більше 6% вцілому);

- І, ІІ та ІІІ місця Регіональний (обласний) рівень - 4%, 5% та 6% відповідно від загальної кількості учасників по регіону (області) без врахування призерів Всеукраїнського рівня (але не більше 15% вцілому)!

Після реєстрації кількості учасників на сайті просимо Координаторів обов’язково до 31.12.2019 надіслати на електронну пошту Оргкомітету Гри ([email protected]) копію Заяви (завантажити бланк Заяви) та копію документу (квитанції), що підтверджує оплату організаційного внеску.

Якщо Координатор не має можливості надіслати копію Заяви та копію документу (квитанції), що підтверджує оплату організаційного внеску, на електронну пошту Оргкомітету Гри ([email protected]), Координатор повинен відправити зазначені документи Укрпоштою на адресу Оргкомітету Гри: а/с 43, м. Київ, 03113.

Матеріали Гри «PUZZLE-2020»:

Лист-запрошення

Плакат «PUZZLE-2020»

Заява на участь

Інструкція з користування програмним комплексом «Реєстрація учасників гри»

Інструкція координатора в навчальному закладі

Інструкція адміністратора в кабінетіЯК МИ ГРАЛИ У 2019 РОЦІ!

Омельницька філія імені академіка М.А. Доллежаля (с. Омельник, Оріхівський район, Запорізька область)

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5 (м. Костопіль, Рівненська область)

Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Гребінківський район, Полтавська область)

Анастасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Роменський район, Сумська область)

Гімназія № 31 (м. Полтава)

Коледж ім. І.П.Котляревського (м. Гадяч, Полтавська область)

Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 (м. Нова Каховка, Херсонська область)

НВК "Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" (Кремінський район, Луганська область)

НВК “Берегиня” (с. Заверещиця, Городоцький район, Львівська область) (с. Заверещиця, Городоцький район, Львівська область)

Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (м. Київ) Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (м. Київ)